Carporty

Jeśli posiadasz samochód elektryczny lub hybrydę, doskonałym rozwiązaniem jest wiata fotowoltaiczna. Radom i okolice to miejsca, gdzie coraz więcej osób decyduje się na auta elektryczne – wychodzimy naprzeciw ich zapotrzebowaniom, oferując carporty – wiaty z panelami fotowoltaicznymi!

Korzystanie z takiego zadaszenia to możliwość zaparkowania pod nim samochodu, a jednocześnie ładowanie go energią słoneczną – to rozwiązanie łączy w sobie ekonomię z ekologią. Jednak z carportu nie muszą korzystać tylko posiadacze pojazdów elektrycznych – panele fotowoltaiczne możesz wykorzystać też do innych celów.

Carporty Radom – postaw na odnawialne źródła energii!

Nasze carporty fotowoltaiczne to rodzaj zadaszenia parkingowego, które posiadającą panele fotowoltaiczne zamocowane do dachu. System CARPORT to konstrukcja mocowana do fundamentu, która jest jednocześnie wiatą samochodową. Ilość zamontowanych modułów na dwa stanowiska to 15 sztuk. Wykonana z wyjątkowo odpornego na korozję Magnelisu oraz stali ocynkowanej ogniowo. Jest możliwość rozbudowy o kolejne moduły konstrukcji. Istnieje opcja stanowiska na jeden lub na dwa samochody oraz rozbudowy o kolejne.

Carport fotowoltaiczny Radom – ekologia i ekonomia

Wiata fotowoltaiczna to jest rozwiązaniem ekologicznym i ekonomicznym, a wśród jej zalet warto wymienić:

  • konstrukcja umożliwia szybki demontaż i równie szybkie rozbudowanie garażu;
  • może być miejscem do przechowywania samochodów i stacją ładowania pojazdów elektrycznych z użyciem własnego prądu;
  • spełnia standardowe funkcje miejsca garażowego, chroniąc samochód przez niszczeniem, negatywnym działaniem warunków atmosferycznych czy kradzieżą;
  • będziesz w stanie wyprodukować własną energię elektryczną.

Ekologiczne wiaty samochodowe Radom – dla kogo to rozwiązanie?

Carport fotowoltaiczny to uniwersalna konstrukcja, która umożliwia swobodne zmienianie i dostosowywanie wnętrza w zależności od potrzeb użytkowników. Możesz dowolnie powiększać ilość stanowisk – idealnie sprawdza się więc w przypadku przedsiębiorców, którzy posiadają swoją własną flotę samochodową, szczególnie elektrycznych lub hybrydowych. Wiata fotowoltaiczna sprawdzi się też na typowym rodzinnym podwórku przydomowym – jako garaż czy zadaszenia na samochód, np. hybrydę. Radom jest miastem, gdzie można spotkać wiele takich nowoczesnych zadaszeń. Carport  jest niezwykle wytrzymały, może więc być też wykorzystywany w gospodarstwach rolnych.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami

carport
carport
audyt energetyczny

Doradztwo i audyt opłacalności

instalacja fotowoltaiczna

Projektowanie instalacji

radom

Zgłoszenie do rejonu energetycznego

Kalkulator instalacji fotowoltaicznej

Oblicz ile zyskasz dzięki fotowoltaice