Dofinansowanie

Profis Consulting

Dofinansowanie fotowoltaiki – Radom

Chcesz zainwestować w panele słoneczne? Warto sprawdzić, czy w Twoim regionie nie ma obecnie aktywnych programów dofinansowania fotowoltaiki. W Radomiu inwestorzy prywatni mogą uzyskać dotacje (bezzwrotne) lub częściowe dopłaty do swojego zakupu. To oznacza, że w finalnym rozrachunku zapłacisz znacznie mniej, a będziesz mógł cieszyć się własnym źródłem energii.

Pomimo tego, że w wielu częściach kraju nadal można skorzystać z dotacji na fotowoltaikę, to wiele osób tego nie robi. Wynika to zapewne z niewiedzy, jak również przerażenia ilością formalności, jakie trzeba załatwić. Jednak gra toczy się o wysoką stawkę – nawet o kilkutysięczne oszczędności, dlatego nie warto się poddawać. Zamiast tego, lepiej jest zasięgnąć porad specjalistów, którzy oferują kompleksową pomoc w uzyskaniu dofinansowania.

fotowoltaika dofinansowanie, dotacje w radomiu
dotacje do fotowoltaiki

Dotacje fotowoltaika w Radomiu

Każde miasto może, oprócz programów rządowych, proponować też własne związane z udzielaniem dotacji do fotowoltaiki. My działamy głównie w Radomiu i okolicach miasta, dlatego możemy pochwalić się znajomością tutejszych przepisów, regulacji oraz programów dofinansowania do inwestycji fotowoltaicznych.

Możemy przeanalizować dla Ciebie najlepsze opcje finansowania zakupu paneli – od pożyczki na preferencyjnych warunkach, przez dofinansowania oraz dotacje. W ich ramach funkcjonuje np. ulga termomodernizacyjna pozwalająca uprawnionym osobom na odliczanie od podatku kosztów założenia fotowoltaiki.

Popularnością cieszą się także programy typu „Czyste Powietrze”, w ramach których można ubiegać się nawet o zwrot 50% kosztów montażu paneli fotowoltaicznych. Zasady przewidują dotacje dla osób, które oprócz zainstalowania fotowoltaiki chcą też wymienić stary piec na nowy, ekologiczny.

Podobnie działa program „Mój Prąd”, to już kolejna edycja, w której można ubiegać się o dofinansowanie fotowoltaiki w zakresie magazynowania energii oraz zakładania systemów do zarządzania nią. Jednak zarówno jeden, jak i drugi rządowy program są ograniczone czasowo. Aby móc załapać się na przewidzianą pulę środków, trzeba trzymać rękę na pulsie. Jeśli nie masz na to czasu, chętnie Cię w tym wyręczymy!

Współpraca z nami

Zdajemy sobie sprawę z tego, że działamy na bardzo konkurencyjnym rynku. Jednak w Radomiu i okolicach jesteśmy już znani i cenieni, a klienci chętnie rekomendują nasze usługi swoim znajomym, rodzinie i obcym ludziom szukającym dobrej ekipy. My działamy kompleksowo – uświadamiamy klientów, odpowiadamy na ich pytania, projektujemy instalacje odpowiadające konkretnym potrzebom gospodarstw domowych oraz firm i wreszcie pomagamy w uzyskaniu dotacji lub dofinansowania fotowoltaiki.

audyt energetyczny

Doradztwo i audyt opłacalności

instalacja fotowoltaiczna

Projektowanie instalacji

montaż fotowoltaiki

Montaż
instalacji

radom

Zgłoszenie do rejonu energetycznego

uczciwe ceny

Pomoc przy finansowaniu

ładowarki samochodowe

Ładowarki samochodowe

Systemy magazynowania energii

Systemy magazynowania energii

Kalkulator instalacji fotowoltaicznej

Oblicz ile zyskasz dzięki fotowoltaice