O nas

O nas

Nieprzerwanie
od 2010 roku!

Nabyte doświadczenie ekonomiczne, doradcze, techniczne, analityczne i sprzedażowe, szczególnie w branży finansowej i energetycznej pozwoliło wyspecjalizować się w obsłudze klientów zarówno indywidualnych, instytucjonalnych jak i podmiotów gospodarczych oczekujących czegoś więcej aniżeli zwykłej obsługi po podpisaniu umowy, która po wybudowaniu z reguły – ustaje a Klient pozostaje z numerem na Infolinię stając się „zwykłym Klientem”.

Nasz zespół kładzie nacisk na bardzo wysoką i wyspecjalizowaną obsługę Concierge zarówo przed, w trakcie jak i po, tak, aby Klient zawsze mógł czuć się wyjątkowo i właściwie zaopiekowany.

0
Lat doświadczenia
0 %
Zadowolonych klientów
0 +
Instalacji fotowoltaicznych

W dobie ciągłego rozwoju technologicznego, zdecydowana większość urządzeń elektrycznych potrzebuje podłączenia do sieci energetycznej, co z kolei przekłada się wyższe rachunki za prąd.

Prawidłowo dobrana instalacja fotowoltaiczna w 100% jest w stani pokryć zapotrzebowanie każdego gospodarstwa domowego lub firmy, minimalizując tym samym rachunki za energię elektryczną do opłat stałych za utrzymanie łącza.

Nasi instalatorzy posiadają WSZYSTKIE niezbędne uprawnienia, najnowocześniejszy sprzęt, w tym do audytów instalacji PV i mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz setkami odebranych instalacji sprawdzonych przez UDT.

fotowoltaika

Chroń się przed podwyżką cen energii

Umów się na bezpłatną konsultację z naszym ekspertem.

audyt energetyczny

Doradztwo i audyt opłacalności

instalacja fotowoltaiczna

Projektowanie instalacji

radom

Zgłoszenie do rejonu energetycznego